Usługi

ANALIZA SKŁADU CIAŁA

DARMOWA

Wykonanie analizy składu ciała jest przydatne wśród sportowców, a także osób z chorobami autoimmunologicznymi i chorobami układu krążenia, dla których zachowanie odpowiedniego stosunku poszczególnych parametrów składu ciała jest bardzo istotne.
Obejmuje wykonanie darmowej analizy składu ciała oraz jej szczegółowe omówienie wraz z naszym dietetykiem. Pozwala ona zobaczyć pacjentowi jakie są poszczególne parametry jego organizmu i czy potrzebuje on współpracy dietetycznej w celu ich poprawy.
Darmowa analiza składu ciała odbywa się w każdy poniedziałek w naszym centrum.

 

PIERWSZA WIZYTA

130 ZŁ

Pierwsza wizyta obejmuje przeprowadzenie dokładnego i szczegółowego wywiadu żywieniowego. W ten sposób możemy poznać pacjenta, zapytać o jego preferencje smakowe, tryb życia, a także przeanalizować wyniki badań, które pacjent powinien zabrać ze sobą. Pierwsza wizyta to tak naprawdę zapoznanie z pacjentem, które pozwala nam na ułożenie diety dopasowanej idealnie do stanu zdrowia pacjenta i do jego upodobań.
Obejmuje ona także wykonanie analizy składu ciała oraz szczegółowe omówienie jej wyników – dzięki temu pacjent jest w stanie określić swój cel, co znacznie zwiększa jego motywację.

 

WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA (MIESIĄC)

390 / 450 ZŁ

Współpraca dietetyczna obejmuje cotygodniowe spotkanie w gabinecie dietetycznym, podczas którego przeprowadzana jest rozmowa z pacjentem na temat jego samopoczucia i zadowolenia z dotychczasowo stosowanej diety. Wizyta obejmuje ważenie pacjenta i śledzenie jego postępów sylwetkowych i zdrowotnych, dzięki czemu zarówno pacjent, jak i dietetyk widzą efektywność stosowanej diety.
Współpraca miesięczna to dwa tygodniowe jadłospisy, każdy do powtórzenia na kolejny tydzień. Pacjent otrzymuje je podczas pierwszej i trzeciej wizyty, na których dietetyk szczegółowo omawia je z pacjentem w gabinecie.

 

WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA DLA PAR (MIESIĄC)

650 / 700 ZŁ

Parą może być małżeństwo, partnerzy, rodzic z dzieckiem, rodzeństwo, przyjaciele. Współpraca dietetyczna, w przypadku par nie różni się przebiegiem od indywidualnej opieki dietetyka i tak samo obejmuje cotygodniowe spotkanie w gabinecie dietetycznym, podczas którego przeprowadzana jest rozmowa z pacjentami na temat ich samopoczucia i zadowolenia z dotychczasowo stosowanej diety. Wizyta obejmuje ważenie pacjentów i śledzenie ich postępów sylwetkowych i zdrowotnych, dzięki czemu zarówno pacjenci, jak i dietetyk widzą efektywność stosowanej diety.
Współpraca miesięczna to dwa tygodniowe jadłospisy, każdy do powtórzenia na kolejny tydzień. Pacjent otrzymuje je podczas pierwszej i trzeciej wizyty, na których dietetyk szczegółowo omawia je z pacjentem w gabinecie.